DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Máte otázku? Kontaktujte nás na info@vapebarmarket.com

HQD Cuvie BOX 5500 - Mango Peach 4% Jednorázová Elektronická Cigareta
HQD Cuvie BOX 5500 - Mango Peach 4%
29,99 
20,99

HQD Cuvie BOX 5500 - Mango Peach 4%

Predstavujeme jednorazový vape HQD Cuvie BOX 5500, dokonalý zážitok z elektronickej cigarety. Tento jednorazový pod s elegantným dizajnom a kapacitou 5500 šlukov ponúka pohodlné a dlhotrvajúce uspokojenie z vapovania.

Využite slobodu, prenosnosť a výnimočný výkon tejto spoľahlivej elektronickej cigarety. Objednajte si ju ešte dnes a objavte novú úroveň potešenia z vapovania.

Nie sú potrebné žiadne náplne ani dobíjanie - jednoducho inhalujte a vychutnávajte si jemnú paru. HQD Cuvie BOX 5500 kombinuje prenosnosť a výkon pre výnimočný jednorazový vape. Pozdvihnite svoju hru na vaping ešte dnes s touto vysokokvalitnou elektronickou cigaretou.

Skladom
30
29,99 
20,99
Od: 06.06.2024   Do vypredania zásob!
Sl.: 30
Ušetrené 9,00 €
Podrobnosti
Čo je HQD Cuvie Box?

HQD Cuvie Box je plnená jednorazová elektronická cigareta, známa aj ako jednorazový vape, ponúkajúca široký výber intenzívnych príchutí. Toto pohodlné zariadenie vám umožňuje vychutnávať si vapovanie kedykoľvek a kdekoľvek bez potreby nabíjania, tlačidiel alebo času na zahrievanie. Zabudnite na nepríjemné zápachy, pretože HQD Cuvie Box nevydáva trvalý zápach, čo zaručuje, že nebudete cítiť ako pri bežných cigaretách. Či už sa chcete vyhnúť nepríjemnostiam s doplňovaním alebo údržbou tradičných e-cigariet alebo trávite dlhé obdobie v prostrediach, kde je zakázané fajčiť, ako sú kancelárie, reštaurácie alebo večierky, HQD Cuvie Box je ideálna voľba.

 

Kto môže používať jednorazové elektronické cigarety HQD Cuvie Box?

Používanie jednorazových elektronických cigariet HQD Cuvie Box, najmä tých obsahujúcich nikotín, môže byť v rôznych krajinách regulované odlišne. Používatelia sú zodpovední za skontrolovanie a dodržiavanie príslušných predpisov. S viac ako 40 príchuťami je HQD Cuvie Box vhodný pre širokú škálu preferencií. Existujú varianty bez nikotínu a varianty s obsahom nikotínu od 0% do 5%. Či ste vášnivý fajčiar alebo občasný nadšenec, nájdete vhodný model HQD Cuvie Box pre vás.

 

Ako používať elektronické cigarety HQD Cuvie Box?

Používanie HQD Cuvie Box je neuveriteľne jednoduché. Po odstránení obalu stačí odstrániť priehľadnú ochrannú čapicu z koncovej časti a okamžite začať vapovať. Zdvihnite zariadenie k ústam a vdychujte, a zariadenie automaticky poskytne uspokojivý výpar. Nie je potrebné dopĺňať - keď je zariadenie prázdne, môžete ho odpovedne zlikvidovať. Svoje používanie zariadenia môžete začať a ukončiť podľa potreby - nie je potrebné ho zapínať alebo vypínať, pretože sa to deje automaticky.

 

Často kladené otázky:

Ako veľa nikotínu obsahujú produkty HQD Cuvie Box?

- Obsah nikotínu je jasne uvedený v popise alebo názve produktu.

Môže sa zariadenie nabíjať?

- Všeobecne nie, pretože zariadenia HQD Cuvie Box sú jednorazové. Avšak určité modely, ako napríklad tie s kapacitou 3600/5000 ťahov, môžu ponúkať možnosť nabíjania.

Je toto originálny produkt HQD?

- HQD Cuvie Box je priamo dodávaný od výrobcu, čím sa zaručuje jeho autenticita. Na overenie môžete naskenovať QR kód na obale alebo navštíviť stránku www.hqdtech.com.

Existuje záruka pre HQD Cuvie Box?

- Nepoužité produkty je možné vrátiť do 14 dní alebo môžeme poskytnúť refundáciu za váš nákup.

Údajov
Príchuť
Mango Broskyňa
Kapacita batérie
650mAh
Potiahnutí
5500
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor