DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Máte otázku? Kontaktujte nás na info@vapebarmarket.com

HQD Ultima Pro 10000 - Grape 5% Jednorázová Elektronická Cigareta
HQD Ultima Pro 10000 - Grape 5%
49,99 
39,99

HQD Ultima Pro 10000 - Grape 5%

Predstavujeme jednorazový vape HQD Ultima Pro 10000, dokonalý zážitok z elektronickej cigarety. Tento jednorazový pod s elegantným dizajnom a kapacitou 10000 šlukov ponúka pohodlné a dlhotrvajúce uspokojenie z vapovania.

Využite slobodu, prenosnosť a výnimočný výkon tejto spoľahlivej elektronickej cigarety. Objednajte si ju ešte dnes a objavte novú úroveň potešenia z vapovania.

Nie sú potrebné žiadne náplne ani dobíjanie - jednoducho inhalujte a vychutnávajte si jemnú paru. HQD Ultima Pro 10000 kombinuje prenosnosť a výkon pre výnimočný jednorazový vape. Pozdvihnite svoju hru na vaping ešte dnes s touto vysokokvalitnou elektronickou cigaretou.

Skladom
20
49,99 
39,99
Od: 10.07.2024   Do vypredania zásob!
Sl.: 20
Ušetrené 10,00 €
Podrobnosti
Čo je HQD Ultima Pro?

HQD Ultima Pro je plnená jednorazová elektronická cigareta, známa aj ako jednorazový vape, ponúkajúca široký výber intenzívnych príchutí. Toto pohodlné zariadenie vám umožňuje vychutnávať si vapovanie kedykoľvek a kdekoľvek bez potreby nabíjania, tlačidiel alebo času na zahrievanie. Zabudnite na nepríjemné zápachy, pretože HQD Ultima Pro nevydáva trvalý zápach, čo zaručuje, že nebudete cítiť ako pri bežných cigaretách. Či už sa chcete vyhnúť nepríjemnostiam s doplňovaním alebo údržbou tradičných e-cigariet alebo trávite dlhé obdobie v prostrediach, kde je zakázané fajčiť, ako sú kancelárie, reštaurácie alebo večierky, HQD Ultima Pro je ideálna voľba.

 

Kto môže používať jednorazové elektronické cigarety HQD Ultima Pro?

Používanie jednorazových elektronických cigariet HQD Ultima Pro, najmä tých obsahujúcich nikotín, môže byť v rôznych krajinách regulované odlišne. Používatelia sú zodpovední za skontrolovanie a dodržiavanie príslušných predpisov. S viac ako 40 príchuťami je HQD Ultima Pro vhodný pre širokú škálu preferencií. Existujú varianty bez nikotínu a varianty s obsahom nikotínu od 0% do 5%. Či ste vášnivý fajčiar alebo občasný nadšenec, nájdete vhodný model HQD Ultima Pro pre vás.

 

Ako používať elektronické cigarety HQD Ultima Pro?

Používanie HQD Ultima Pro je neuveriteľne jednoduché. Po odstránení obalu stačí odstrániť priehľadnú ochrannú čapicu z koncovej časti a okamžite začať vapovať. Zdvihnite zariadenie k ústam a vdychujte, a zariadenie automaticky poskytne uspokojivý výpar. Nie je potrebné dopĺňať - keď je zariadenie prázdne, môžete ho odpovedne zlikvidovať. Svoje používanie zariadenia môžete začať a ukončiť podľa potreby - nie je potrebné ho zapínať alebo vypínať, pretože sa to deje automaticky.

 

Často kladené otázky:

Ako veľa nikotínu obsahujú produkty HQD Ultima Pro?

- Obsah nikotínu je jasne uvedený v popise alebo názve produktu.

Môže sa zariadenie nabíjať?

- Všeobecne nie, pretože zariadenia HQD Ultima Pro sú jednorazové. Avšak určité modely, ako napríklad tie s kapacitou 3600/5000 ťahov, môžu ponúkať možnosť nabíjania.

Je toto originálny produkt HQD?

- HQD Ultima Pro je priamo dodávaný od výrobcu, čím sa zaručuje jeho autenticita. Na overenie môžete naskenovať QR kód na obale alebo navštíviť stránku www.hqdtech.com.

Existuje záruka pre HQD Ultima Pro?

- Nepoužité produkty je možné vrátiť do 14 dní alebo môžeme poskytnúť refundáciu za váš nákup.

Údajov
Príchuť
Hrozno
Kapacita batérie
650mAh
Potiahnutí
10000
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor